1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Тор: Раґнарок 3D

Тор: Раґнарок 3D
Thor: Ragnarok
Рік: 2017
Країна: США
Режисери: Тайка Вайтіті    
Студія: Marvel Studios
Жанр: пригоди, фантастика, фентезі
Прем’єра (в Україні): 02.11.2017
Прем’єра (у світі): 25.10.2017

Тор повертається в Асгард, щоб знайти таємничого ворога, який шукає Камені Нескінченності. Він розуміє, що правління його брата Локі веде до того, що бояться всі асгардці - Рагнарека. За легендами, це буде кінець великої цивілізації. У спробах щось виправити Тор потрапляє в полон в іншій частині Галактики без свого могутнього молота Мьольніра. Він повинен повернуться в рідний Асгард, щоб зупинити його знищення. Але спочатку йому належить вижити у смертельних гладіаторських боях. Так ще й доля зводить його на арені проти дуже хорошого знайомого – проти Халка. Якщо зелений монстр не знищить Тора, то він стане хорошою допомогою для порятунку Асгарда.

 

Ліга справедливості (3D)

Ліга справедливості 3D
Justice League
Рік: 2017
Країна: США
Режисери: Зак Снайдер    
Студія: Warner Bros. Pictures, DC Entertainment
Жанр: бойовик, комікс, пригоди, фантастика
Прем’єра (в Україні): 16.11.2017

Після битви Бетмена і Супермена останній не вижив. Він пожертвував собою, щоб врятувати людство від страшної загрози. Але чи надовго? Брюс Вейн об’єднується зі своїм новим союзником Діаною Прінс, щоб боротися з новим, ще більш могутнім ворогом Дарксайдом – правителем планети Апоколіпс, який може знищити всю планету разом з її жителями. Бетмен і Чудо-Жінка розуміють, що їм потрібна ціла команда супергероїв, щоб побороти такого ворога. Вони знаходять унікальних і сильних людей: Аквамена, Флеша, Кіборга. Разом ці супергерої мають суттєві шанси проти Дарксайда. Для цього їм треба тільки дійсно стати командою.


Межа (2D)

Межа
Рік: 2017
Країна: Україна, Чехія, Словаччина
Режисери: Петер Беб’як    
Студія: Wandal Production
Жанр: кримінальний, трилер
Бюджет: 1.31 млн. євро
Прем’єра (в Україні): 16.11.2017
Прем’єра (у світі): 03.07.2017
Тривалість: 108 хв

Існують шляхи, які можна пройти тільки в одну сторону, і кордони, які проходяться один раз. Адам Крайняк – батько сімейства, яке живе на кордоні України та Словаччини. Він готовий на все, щоб прогодувати своїх рідних. Тому Адам є главою кримінальної організації, яка займається незаконним перевезенням контрабанди через кордон. В основному вони працюють з сигаретами, хоч і є варіанти заробити більше грошей... Продажні прикордонники постійно допомагають чинити кримінальні справи Адаму і його людям. Незабаром життя чоловіка зміниться абсолютно, адже Словаччина готується до входу в Шенгенську зону, і перетинати кордон буде в рази складніше. А тут ще і його люди попали на величезні гроші. Адам має вирішити: залишитися вірним своїм принципам, або заради великих грошей зайнятися контрабандою наркотиків. Можливо, існують й інші варіанти...